Trumpai apie mus

Kas mes? Mes esame VULP komanda, kurią sudaro jauni, ambicingi ir keliauti mėgstantys jaunuoliai, kurių tikslas – susipažinti ir pažvelgti į apleistus, pamirštus ir gaila, bet niokojamus pastatus, vietoves. VULP komandą sudaro draugai, šeimos nariai.

Nuo ko viskas prasidėjo? Pirmiausia, mes pradėjome ieškoti įvairiausių apleistų vietų. Vėliau, susiradę nemažai vietų, pradėjome keliauti. Kartais vietos bekeliaujant priešais akis “išdygsta” ir tai dar labiau paskatina vietų paieškoms.

Antra, mes labai mėgstame keliauti, todėl kelionės link apleistų vietų yra ne tik pramoga, bet ir įvairių objektų pažinimas. Keliaudami link vienos vietos, mes atrandame ir patį gamtos grožį.

Pirmas pastatas, kurį mes aplankėme, buvo miestelio tuberkuliozės ligoninė. Deja, ten nieko neišliko, viskas sugriauta ir jokio įspūdžio nepaliko, tad apie menkus ir naudos neduodančius objektus mes beveik nekalbėsime.

Video ir tinklaraštis. Mes keliaudami ne tik žvalgomės po objektą, bet ir jį fiksuojame nuotraukomis, bei vaizdo medžiaga. Kaskart, kai pakeliaujame, maketuojame video ir talpiname į youtube. Po kiekvienos kelionės pildysime tinklaraštį, po kuriuo bus nuoroda į video.

Pabaigai. Mes nesame vandalai, paliekame viską taip, kaip radome. Paliekame tam, kad kiti keliautojai galėtų pasidžiaugti esama vieta. Todėl koordinačių ir vietovės pavadinimų neminime. Kuo daugiau apie tą vietovę žino žmonių – tuo daugiau ta vietovė naikinama…

VULP KOMANDA