Apleistas sandėlis

Šiandien papasakosime apie neįprastą radinį. Jo vietos negalime nei trupučiu apibūdinti, nes tai, ką mes radome – tikras lobis.

Pirmiausia, atvykę į vietą ir pasistatę nuošaliau automobilius, nužygiavome į teritoriją, kurią juosia tvora. Apsidairę aplink pamatėme galimai suvirinimo aparatą ir pastatą, panašų į bažnyčią. Šiek tiek pasidarė nejauku, sukaupę drąsą visi kartu patraukėme link tos “bažnyčios”. Atvėrėme duris, o ten… vaizdas lyg iš siaubo filmo. Ant sienos kraupūs žodžiai ir šalimais laiptai, vedantys žemyn, o ten altorius ir viduje daugiau nieko nėra, nei jokių kitų durų.

Įėję į kitą pastatą, esantį visai šalia “bažnyčios” suradome daug kambarių, tačiau jų paskutinę paskirtį mums pasufleravo kabantys siūlai ir kiti dalykai, kurie būna “scary rooms” patalpose. Tiesą sakant, juose nieko gero neradome.

Paskutinis, įdomiausias rastas dalykas – sandėliai. Sekančiuose pastatuose dauguma durų užrakinta, tačiau į kelis pavyko patekti. Sandėliuose esantis turinys – cirko reikmenys, tik nežinia ar jais dar kas tebesinaudoja…

Per vidurį sandėlių pastatytas aptvaras, galimai laukinių gyvūnų (meškų ar tigrų) laikymui. Viename iš sandėlių radome ir mašinas, ir plakatus, ir kitus gėrius. Tačiau dėl laiko stokos ir šalia esančios karvės (baimė, kad ateis jos melžti), pasišalinome. Bet, mes manome, kad čia būtinai sugrįšime ir plačiau apžiūrėsime kiekvieną viduje esantį cirko reikmenį.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *